Contact 

2 + 15 =

Telefoon

06-

de Bhoele Sporthal

Händelstraat 45
6961 AB Eerbeek
Tel: 06 12133840

Bestuur

Voorzitter

Hans Kerseboom
voorzitter@spiker.nl

Voorzitter Technische Commissie

Soraja Hendriks
tc@spiker.nl

Secretariaat

Laura van Krimpen
bestuur@spiker.nl

Voorzitter Recreanten Commissie

André van Gelder
recreanten@spiker.nl

Penningmeester

Edwin Lieferink
penningmeester@spiker.nl

Voorzitter Activiteiten Commissie

Lisette Wehrmeijer
pr@spiker.nl

Voorzitter Vrijwilligers Commissie

Rob Konijnenberg
vrijwilligers@spiker.nl

Ledenadministratie

Janet Wilbrink
ledenadministratie@spiker.nl

Wedstrijdsecretariaat:

Marietje Bielleman, Soraja Hendriks
wedstrijdsecretariaat@spiker.nl

Wedstrijdsecretariaat

Marietje Bielleman, Soraja Hendriks
wedstrijdsecretariaat@spiker.nl

Coördinator dames

Vacature (liefst 2 personen)
senioren@spiker.nl

Coördinator heren

Robert Schotpoort
Olaf Vriezekolk
senioren@spiker.nl

Coördinator Jeugd

Mandy Derksen
jeugd@spiker.nl

Close

Request For My Information

 
Close

Request For Account Deletion

Close

Request For Information Deletion

Close

General Request / Query To DPO